БУДІВНИЦТВО «АЛЬ ВАКРА»

Лише за три роки до Чемпіонату світу з футболу 2022 року Катар відкрив новенький стадіон "Аль-Вакра" поблизу Дохи. Елегантний і ультрасучасний катарський стадіон був урочисто відкритий 16 травня 2019 року.

Цей спортивний заклад на 40 000 місць був спроєктований архітектором Заха Хадід, і Saint-Gobain зробила величезний внесок у його будівництво. Компанія Kimmco-ISOVER надала більше ніж 100 000 м² мінеральної вати для ізоляції систем водопостачання та кондиціонування повітря. Стадіон оснащений сучасною системою вентиляції, яка гарантує, що температура поля не підійматиметься вище 22 градусів, та стелею, яка може закритись за 30 хвилин.

Серед інших використаних матеріалів: 3000 метричних тонн будівельних матеріалів Weber для фіксації та укладання плитки, 2000 м² гіпсокартону Rigips FireStop і 300 м² вогнезахисного скла Vetrotech. Для обладнання трубопровідної інфраструктури, розташованої поруч зі спортивним комплексом, для подачі питної води та збору стічних вод, було використано 8,2 км труб PAM.

Архітектор: Заха Хадід.