Case Study

DORFKRUG HANSTEDT

Архітектор
Bauplanung Kröger
Фотограф:
Hausfotografie.de, Gabriel Kantorek & Bernhard Claßen Fotografie
Команда Saint-Gobain:
Dennis Pietrzyk
Головний підрядник
Heide - Aktiv - Trockenbau GmbH & Co. KG Підрядник Мартін Любберт почав свою кар'єру в 1999 році. У 2009 році він заснував компанію Heide Aktiv Trockenbau GmbH & Co. KG в Люнебурзі. Завдяки успішній роботі його компанія постійно росла, і сьогодні в ній п
Клієнт
Killer Grundstück Hanstedt GbR

НІМЕЧЧИНА

У 2006 році внаслідок руйнівної пожежі був знищений Dorfkrug, один з найбільших фахверкових будинків на півночі Німеччини, який з 1730 року служив корчмою в Ханштедте. Були спроби відновити цю унікальну споруду, але вони швидко зайшли в глухий кут. Нарешті, був знайдений новий інвестор, і у 2018 році почалася реконструкція з метою відновлення первісного характеру будівлі. У тісній співпраці з Rigips підрядник Heide - Aktiv - Trockenbau розробив складні концепції сухого будівництва з декількома спеціальними рішеннями, такими як, наприклад, самонесуча протипожежна стеля, що дозволило значно заощадити кошти. У будівлі Dorfkrug площею 3.400 кв. м було побудовано 22 високоякісні квартири, пекарня і підземна автостоянка з сучасним обладнанням у вінтажному стилі з використанням дерев'яних балок з інших старих будинків. Результат вийшов приголомшливим через гармонійне поєднання історичної чарівності фахверка і сучасних елементів обробки. 

Виклики

Для цього проєкту не було надано ні специфікації, ні будівельних креслень. Не існувало концепції протипожежного захисту, і не було розроблено статичних специфікацій. Вся інформація про проєкт була надана в усній формі, і головним завданням підрядника було надати розрахунок вартості протягом 5 днів. Вже за 14 днів розпочалися будівельні роботи, при цьому жоден з будівельних креслень на той момент не був готовий. Тому для реалізації цього проєкту потрібні були неабиякі технічні знання. 

Результат

  • Рішення для всіх проблем були розроблені в тісній співпраці між підрядником, компанією Rigips і архітектором.
  • Особливо розробка самонесучої підвісної стелі на першому поверсі з вогнестійкістю 90 хвилин привела до економії коштів на 70%. 
  • Розрахунок тендера був виконаний всього за 5 днів.
  • Ідеальний мікроклімат в приміщенні та захист від вологи були досягнуті завдяки використанню Glasroc X.
  • Високі вимоги до звукоізоляції, 64 дБ, були досягнуті за допомогою системи Rigips MW22BB (Rigips Die Blaue).