Case Study

ГОТЕЛЬ GRAND PARK ROVINJ

Архітектор
Архітектурна студія 3LHD та італійська студія дизайну інтер'єру Lissoni Architecture

РОВІНЬ, ХОРВАТІЯ

Grand Park Hotel - це нещодавно побудований 5-зірковий готель, розташований на узбережжі півострова Істрія з видом на історичне місто Ровінь. Це розкішний готель, призначений для туристів або організації конференцій та зустрічей. Він націлений на клієнтів з високими очікуваннями та запитами. Grand Park має 209 вишукано оформлених номерів, 7 різних ресторанів та барів, численні магазини, просторий оздоровчий і спа-центр, які розміщуються на шести терасових поверхах. Проєкт є шедевром, результатом співпраці хорватської архітектурної студії 3LHD та італійської студії дизайну інтер'єру Lissoni Architecture. Найцінніші та якісні матеріали Rigips® були використані для досягнення видатних рівнів стійкості, протипожежного захисту, акустики та якості повітря. Сам готель є найпрестижнішим проєктом гостинності в Хорватії, і до того ж і до того ж він був нагороджений GBC Хорватія за найкращу зелену новобудову у 2019 році!

Виклики

Будівля повинна була пристосуватись до природного оточення ділянки за об’ємом, неправильним планом поверху та висотою.

Досягнення значних результатів з точки зору стійкості, акустики, протипожежного захисту та естетики.

Виклик великій відкритій проєктній конструкції з величезною фронтальною скляною поверхнею до міста та моря.

Кінцевий термін виконання робіт був обумовлений початком туристичного сезону, а додатковим викликом була реалізація всіх ідей архітектора. Завдяки досвіду та мотивації архітекторів та підготовці монтажників не було потреби в імпровізаціях.

Ключовою метою, що стосується інтер’єрів, було поєднання витонченої розкоші та функціональності готелю.

Результат

  • Завершення проєкту відповідно до складного графіка для інвестора.
  • Вимогливі умови проєкту виконані завдяки досвіду команди монтажників, чітко зазначеним цілям та хорошій логістичній підтримці.
  • Відмінна співпраця між установниками та командою технічної підтримки Rigips, які пропонували рішення, що перевищують вимоги в режимі реального часу.
  • Кінцевий результат - поєднання протипожежного захисту, звукоізоляції, вологостійкості та стійкості до цвілі, чудової естетики та дизайну, включаючи високу міцність та ударостійкість
  • Встановлені рішення та продукти Rigips®: App. 100 000 кв.м різного гіпсокартону Rigips та 160 000 м профілів Rigips.