Плити GLASROC H OCEAN 12,5

Плита GLASROC H Ocean typ GM-FH1 1200x12,5

Плита гіпсо-волокниста GLASROC H Оcеаn 12,5 мм що складається з імпрегованоі (просоченої) та щільноі гіпсової серцевини, із двох сторін покрита скляним ковриком. Вона характеризується зниженням водопоглинання і забезпечує підвищену стійкість до вологи.
читати далі
Read less

Плита гіпсо-волокниста GLASROC H Оcеаn 12,5 мм що складається з імпрегованоі (просоченої) та щільноі гіпсової серцевини, із двох сторін покрита скляним ковриком. Вона характеризується зниженням водопоглинання і забезпечує підвищену стійкість до вологи. Глянцево матовий матеріал забезпечує найвищу міцність, гладкість поверхні та легкість подальшої обробки. Glasroc H Осеаn завдяки своїм властивостям використовується в приміщеннях, які піддаються частим і тривалим або навіть постійним діям води т або вологи, такі як: душові кабіни, ванні кімнати , басейни. Плита для середовищ з вологістю більше 90% з можливістю конденсації відповідно до PN-EN 13964, класифікованих у класі C.

Glasroc H Ocean 12,5 мм плита гіпсо-волокниста , що складається з просоченої та зміцненоі гіпсової серцевини, покрита скляним килимом. Вона характеризується зниженням водопоглинання і забезпечує підвищену стійкість до вологи. Матеріал Glasroc H Оcean, завдяки своїм властивостям, використовується в приміщеннях, що піддаються частій, тривалій або навіть постійній дії води або вологості, а також забезпечують високу стійкість до поверхні та легкість подальшої обробки.такі як: душові кабіни, ванні кімнати, басейни. Плита для середовищ з вологістю більше 90% з можливістю конденсації відповідно до PN-EN 13964, класифікованих у класі C.